Kilka słów o Skarbnicy Narodowej

Skarbnica Narodowa to coraz bardziej popularny wśród Polaków dystrybutor monet i medali okolicznościowych, który z powodzeniem działa na polskim rynku od roku 2005. Jest ona członkiem międzynarodowej grupy Samlerhuset Group BV, będącej czołowym europejskim dystrybutorem różnego rodzaju numizmatów. Firma może pochwalić się wieloma nagrodami oraz wyróżnieniami organizacji biznesowych i konsumenckich.

Cele firmy

Skarbnica Narodowa postawiła sobie za cel zainteresowanie Polaków numizmatyką, zwłaszcza monetami historycznymi. Dzięki temu, każdy ma szansę na nabycie wielu wspaniałych monet z całego świata, związanych z ważnymi osobistościami świata kultury, religii i polityki, jak również wydarzeniami historycznymi, kulturalnymi czy sportowymi.  Wszyscy zainteresowani  numizmatyką z całą pewnością powinni odwiedzić blog prowadzony przez ekspertów firmy oraz przeczytać dostępne na nim branżowe opinie o Skarbnicy Narodowej. Zbieranie monet i medali może być naprawdę niezwykle interesującym i wciągającym hobby.

Skarbnica Narodowa jest częścią grupy SamlerHuset BV, gfx: skarbnicanarodowa.pl

Skarbnica Narodowa jest częścią grupy SamlerHuset BV, źródlo: skarbnicanarodowa.pl

Jakość produktów

Wszelkie oferowane przez Skarbnicę produkty wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o detale. Do ich stworzenia wykorzystywane są najwyższej jakości kruszce i materiały, takie jak złoto, srebro czy stopy kompozytowe. Większość produktów posiada najwyższą jakość menniczą, czyli tzw. stempel lustrzany. Dokonując zakupów konkretnego produktu, każdy klient otrzymuje dodatkowo oryginalny Certyfikat Autentyczności, dzięki któremu można być pewnym, że posiada się produkt naprawdę wyjątkowy i najwyższej jakości. Wraz z zakupem wybranego produktu firma oferuje również jego specjalną oprawę, co oznacza, że do każdej kolekcji monet i medali dołączane są ekskluzywne akcesoria numizmatyczne oraz dodatkowe materiały informacyjne w postaci książek i broszur informacyjnych, dzięki którym można dowiedzieć się wielu informacji dotyczących tematyki poszczególnych numizmatów. Więcej znajdziesz m.in. w prezentacji: Skarbnica Narodowa – Opinie, O Firmie, Misja, dostępnej w serwisie slideshare.net

Bez wątpienia opinie o Skarbnicy Narodowej są wśród większości klientów bardzo pozytywne. Cenione jest przede wszystkim profesjonalne podejście do każdego klienta, bezproblemowa komunikacja, szybka realizacja zamówienia, a także jakość oferowanych produktów. Jeśli chcesz się o tym przekonać, już teraz odwiedź stronę Skarbnicy Narodowej i sprawdź jej obszerny wybór monet i medali okolicznościowych.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s